Ons Team

Maak kennis met onze teamleden en neem contact op als je Volt Zwolle actief wilt helpen! Wil je meer weten over of je aanmelden bij een team? Of eerst eens een keer een vergadering bijwonen? Stuur een e-mail naar ons team via: zwolle@voltnederland.org

Bestuur



Cemre Ercan
City Lead

cemre.ercan@volteuropa.org

Jan Spiegelenberg
City Lead

jan.spiegelenberg@volteuropa.org







Jelle Houben

Penningmeester

jelle.houben@volteuropa.org

Ilse Siebers
Algemeen Bestuurslid

Ilse.siebers@volteuropa.org

Communicatieteam

Arthur van Hienen

Social media

arthur.vanhienen@volteuropa.org

Cemre Ercan

Social media

cemre.ercan@volteuropa.org



Jan Borgert

Website & nieuwsbrief

jan.borgert@volteuropa.org

Beleidsteam

René Kortman
Policy Lead

rene.kortman@volteuropa.org

Communityteam

Ignas Houben

Community Lead

ignas.houben@volteuropa.org

Inge Houben

Community Lead

inge.houben@volteuropa.org

Fundraising

Vertrouwenspersoon

Meinou van der Burg

meinou@live.nl