Ons Team

Maak kennis met onze teamleden en neem contact op als je Volt Zwolle actief wilt helpen! Wil je meer weten over of je aanmelden bij een team? Of eerst eens een keer een vergadering bijwonen? Stuur dan een e-mail naar Cankut Ercan: cankut.ercan@volteuropa.org

Bestuur

Peter Martens
City Lead

peter.martens@volteuropa.org

Cemre Ercan
City Lead

cemre.ercan@volteuropa.org

Jelle Houben

Penningmeester

jelle.houben@volteuropa.org


Communicatieteam

Arthur van Hienen

Social media

arthur.vanhienen@volteuropa.org

Cemre Ercan

Social media

cemre.ercan@volteuropa.org



Jan Borgert

Website & nieuwsbrief

jan.borgert@volteuropa.org

Beleidsteam

René Kortman
Policy Lead

rene.kortman@volteuropa.org

Communityteam

Cankut Ercan

Community Lead

cankut.ercan@volteuropa.org

Fundraising

Vertrouwenspersoon

Meinou van der Burg

meinou@live.nl